Sök
Dela

Elinstallation · telekom · larm · lås · industri- & fastighetsautomation

Sök
Dela

Kontakta oss

Skicka e-post!

Vi har personal i Fjällbacka, Strömstad, Ed, Göteborg och Uddevalla

Fjällbacka

Box 73, 457 27 Fjällbacka
Besöksadress: Metkroksvägen 3
457 40 Fjällbacka
Telefon: 010-762 40 00
Fax: 010-762 40 09

Strömstad

Box 5, 452 21 Strömstad
Besöksadress: Prästängsvägen 29
452 33 Strömstad
Telefon: 010-762 40 30
Fax: 010-762 40 39

Ed

Box 115, 668 22 Ed
Besöksadress: Jordbrovägen 15
668 32 Ed
Telefon: 010-762 40 50
Fax: 010-762 40 59

Göteborg

Backa Bergögatan 16 X
422 46 Hisings Backa
Telefon: 010-762 40 70
Fax: 010-762 40 79

Uddevalla

Fjällvägen 25
451 53 Uddevalla
Telefon: 010-762 40 80
Fax: 010-762 40 89

Kontor

Olle Svensson, VD

Telefon: 010-762 40 01

olle.svensson@curator.se

Ulla Gunberg, Ekonomi

Telefon: 010-762 40 03

ulla.gunberg@curator.se

Annika Novenius, Ekonomi

Telefon: 010-762 40 02

annika.novenius@curator.se

Bengt Gustavsson

Telefon: 010-762 41 21

bengt.gustavsson@curator.se

ELON-butiken Fjällbacka

Andreas Olsson

Telefon: 010-762 40 10

butik@curator.se

Simon Ahlström

Telefon: 010-762 40 10

simon.ahlstrom@curator.se

Elinstallation, Industri- och fastighetsautomation

Conny Olsson, Projektledning och Försäljning Fjällbacka

Telefon: 010-762 40 04

conny.olsson@curator.se

Jörgen Rahm, Projektledning och Försäljning Strömstad

Telefon: 010-762 40 06

jorgen.rahm@curator.se

Anders Hogebrandt, Projektledning och Försäljning Strömstad

Telefon: 010-762 40 35

anders.hogebrandt@curator.se

Conny Lindh, Projektledning och Försäljning Uddevalla

Telefon: 010-762 40 81

conny.lindh@curator.se

Fredrik Hoffmann, Projektledning och Försäljning Uddevalla

Telefon: 010-762 40 85

fredrik.hoffmann@curator.se

Christer Nordgren, Projektledning och Försäljning Göteborg

Telefon: 010-762 40 77

christer.nordgren@curator.se

Melker Ahlström

Telefon: 010-762 40 05

melker.ahlstrom@curator.se

Timmy Ahlström

Telefon: 010-762 40 16

timmy.ahlstrom@curator.se

Tom Alfredsson

Telefon: 010-762 40 36

tom.alfredsson@curator.se

Peter Almqvist

Telefon: 010-762 40 14

peter.almqvist@curator.se

Henrik Andersson

Telefon: 010-762 40 37

henrik.andersson@curator.se

Björn Annerhäll

Telefon: 010-762 40 84

bjorn.annerhall@curator.se

Johan Bergh

Telefon: 010-762 40 78

johan.bergh@curator.se

Wiro Bergman

Telefon: 010-762 40 82

wiro.bergman@curator.se

Mikael Carlsson

Telefon: 010-762 40 92

mikael.carlsson@curator.se

Roy Carlsson

Telefon: 010-762 40 38

roy.carlsson@curator.se

Pontus Dixon

Telefon: 010-762 40 58

ponus.dixon@curator.se

Eric Edberg

Telefon: 010-762 40 75

eric.edberg@curator.se

Patrik Fransson

Telefon: 010-762 40 68

patrik.fransson@cuartor.se

Tobias Gustavsson

Telefon: 010-762 40 23

tobias.gustavsson@curator.se

Christoffer Göthesson

Telefon: 010-762 40 26

christoffer.gothesson@curator.se

Christina Hansson

Telefon: 010-762 40 83

christina.hansson@curator.se

Dan Hansson

Telefon: 010-762 41 07

dan.hansson@curator.se

Joel Holmberg

Telefon: 010-762 40 65

joel.holmberg@curator.se

Christoffer Högberg

Telefon: 010-762 40 88

christoffer.hogberg@curator.se

Daniel Johansson

Telefon: 010-762 40 18

daniel.johansson@curator.se

Anders Karlsson

Telefon: 010-762 40 42

anders.karlsson@curator.se

Jimmy Karlsson

Telefon: 010-762 40 93

jimmy.karlsson@curator.se

Robert Karlsson

Telefon: 010-762 40 71

robert.karlsson@curator.se

Marcus Larsson

Telefon: 010-762 40 45

marcus.larsson@curator.se

Jonas Lindberg

Telefon: 010-762 40 43

jonas.lindberg@curator.se

Ulf Lindberg

Telefon: 010-762 40 41

ulf.lindberg@curator.se

Erik Melin

Telefon: 010-762 40 44

erik.melin@curator.se

Rasmus Nilsson

Telefon: 010-762 40 24

rasmus.nilsson@curator.se

Niclas Nordgren

Telefon: 010-762 40 74

niclas.nordgren@curator.se

Emil Nordqvist

Telefon: 010-762 40 22

emil.nordqvist@curator.se

Fredrik Olausson

Telefon:010-762 40 19

fredrik.olausson@curator.se

Fredrik Olsson

Telefon: 010-762 40 20

fredrik.olsson@curator.se

Tobias Olsson

Telefon: 010-762 40 66

tobias.olsson@curator.se

Tobias Ottosson

Telefon: 010-762 40 21

tobias.ottosson@curator.se

Mikael Paulsson

Telefon: 010-762 40 17

mikael.paulsson@curator.se

Oskar Sjöberg

Telefon: 010-762 40 28

oskar.sjoberg@curator.se

Gabriel Sunedahl

Telefon: 010-762 40 25

gabriel.sunedahl@curator.se

Robert Svahn

Telefon: 010-762 40 87

robert.svahn@curator.se

Diana Svanberg

Telefon: 010-762 40 64

diana.svanberg@curator.se

Alexander Söderberg

Telefon: 010-762 40 73

alexander.soderberg@curator.se

Ove Tisell

Telefon: 010-762 40 13

ove.tisell@curator.se

Simon Vilén

Telefon: 010-762 40 72

simon.vilen@curator.se

Jim Åberg

Telefon: 010-762 40 76

jim.aberg@curator.se

Larm & lås

Gunnar Dahlin, Projektledning och Försäljning

Telefon: 010-762 40 51

gunnar.dahlin@curator.se

Daniel Blomqvist, Projektledning och Försäljning Fjällbacka/Strömstad

Telefon: 010-762 40 32

daniel.blomqvist@curator.se

Kristoffer Zachau, Projektledning och Försäljning Fjällbacka/Strömstad

Telefon: 010-762 40 52

kristoffer.zachau@curator.se

Jens Pettersson, Projektledning och Försäljning Uddevalla

Telefon: 010-762 41 05

jens.pettersson@curator.se

Malte Rössberg, Projektledning och Försäljning Uddevalla/Göteborg

Telefon: 010-762 40 27

malte.rossberg@curator.se

Christoffer Bäcker

Telefon: 010-762 41 09

christoffer.backer@curator.se

Johan Dahlin

Telefon: 010-762 40 49

johan.dahlin@curator.se

Tobias Ekendal

Telefon: 010-762 41 12

tobias.ekendal@curator.se

Martin Eklund

Telefon: 010-762 40 29

martin.eklund@curator.se

Magnus Johansson

Telefon: 010-762 40 53

magnus.johansson@curator.se

Henrik Jonasson

Telefon: 010-762 40 34

henrik.jonasson@curator.se

Per-Ove Larsson

Telefon: 010-762 40 33

per-ove.larsson@curator.se

John Nilsson

Telefon: 010-762 40 56

john.nilsson@curator.se

Klas Norelius

Telefon: 010-762 40 67

klas.norelius@curator.se

Raymond Podkanski

Telefon: 010-762 40 31

raymond.podkanski@curator.se

Patrik Strandberg

Telefon: 010-762 41 08

patrik.strandberg@curator.se

Glenn Svanberg

Telefon: 010-762 40 15

glen.svanberg@curator.se

Jörgen Svaröd

Telefon: 010-762 40 57

jorgen.svarod@curator.se

Robert Svensson

Telefon: 010-762 40 54

robert.svensson@curator.se

Telekom / IT

Tommy Gustavsson, Inköp och Försäljning

Telefon: 010-762 41 22

tommy@trestadsmobil.se

Johan Ulriksson, Administration och Marknad

Telefon: 010-762 40 07

johan.ulriksson@curator.se

Carina Joling, Ekonomi

010-762 41 29

ekonomi@trestadsmobil.se

Thomas Andersson, Service/Verkstad

Telefon: 010-762 41 30

thomas@trestadsmobil.se

Martin Eriksson, Service/Verkstad

Telefon: 010-762 41 31

martin.eriksson@trestadsmobilcurator.se

Helena Holgersson, Säljare Butik

010-762 41 28

helena@trestadsmobil.se

Svenne Johansson, Fordon/Installation

Telefon: 010-762 41 26

svenne@trestadsmobil.se

P-M Martinsson, Installation/Verkstad

Telefon: 010-762 41 25

p-m@trestadsmobil.se

Anton Nilsson, Säljare Butik

Telefon: 010-762 41 17

anton@trestadsmobil.se

Erik Olsson, Telekom/IT, Projektledning och Försäljning

Telefon: 010-762 41 11

erik.olsson@curator.se

Magnus Olsson, Säljare Butik

Telefon: 010-762 41 27

magnus@trestadsmobil.se

Martin Olsson, Säljare Butik

Telefon: 010-762 41 32

martin.olsson@trestadsmobilcurator.se

Daniel Ström, Telekom/IT, Projektledning & Försäljning

Telefon: 010-762 41 24

daniel@trestadsmobil.se

Carina Sävland, Telekom/IT Projektledning & Försäljning

Telefon: 010-762 41 23

carina@trestadsmobil.se

Björn Söderström, Telekom/IT/Installation

Telefon: 010-762 41 33

bjorn.soderstrom@curator.se

Mathias Åberg, Telekom/IT/Installation

Telefon: 010-762 41 10

mathias.aberg@curator.se